• Szkolne laboratorium chemiczno - fizyczne

  Szkolne laboratorium chemiczno - fizyczne

  Z radością informujemy, że złożony przez nas wniosek o udzielenie dotacji w ramach konkursu "Nasze ekologiczne pracownie" na realizację zadania "Utworzenie pracowni "Szkolne laboratorium chemiczno - fizyczne"" przeszedł pozytywną weryfikację i w dniu 14.10.2019 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi przyznał nam dotację w wysokości 43747,00 (załkowity koszt zadania 48797,00).

  W naszej szkole powstanie nowoczesne laboratorium wyposażone w nowe meble, sprzęt multimedialny oraz pomoce dydaktyczne, które uatrakcyjnią prowadzone zajęcia.

 • Dotacja z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

  Dotacja z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

   

  Otrzymaliśmy dotację z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na zakup książek do naszej biblioteki.

  Z  radością informujemy, że wniosek złożony przez naszą szkołę przeszedł pomyślnie procedurę weryfikacji formalnej oraz oceny merytorycznej i tym samym uzyskaliśmy rządowe wsparcie finansowe w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” dotyczącego wspierania w latach 2016-2020 organów prowadzących szkoły oraz biblioteki pedagogiczne w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Oznacza to, że razem z otrzymaną dotacją możemy wydać 15000 zł na zakup nowych książek do szkolnej biblioteki!

 • Francuska Akademia Młodego Inżyniera

  Francuska Akademia Młodego Inżyniera

   

  We wtorek 1 października nasi uczniowie Janek Babout i Mateusz Cieślak uczestniczyli w inauguracji roku akademickiego 2019/2020 w Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej IFE.

  Powodem tego zaszczytu jest udział tych uczniów w projekcie Francuska Akademia Młodego Inżyniera zainicjowanym przez Politechnikę Łódzką,  Ambasadę Francji w Polsce oraz Stowarzyszenie Agence Universitaire de la Francophonie.

  W ramach Akademii przewidziano zajęcia z języka francuskiego na poziomie A2 z lektorem z Francji, cykl warsztatów techniczno-naukowych oraz kulturowych, a także projekt grupowy związany tematycznie z regionem łódzkim realizowany w grupie międzynarodowej metodą Design Thinking.

  Podczas inauguracji świeżo upieczeni adepci FAMI  przystrojeni w piękne niebieskie togi odebrali swoje indeksy.

  Życzymy powodzenia!

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego
  ul. Babickiego 15
  94-056 Łódź
 • (+42) 687 21 36

Galeria zdjęć