Ekopracownia "Ekologiczny zakątek"

Zadanie: Zaplanowanie i utworzenie ekopracowni „Ekologiczny zakątek" przy Szkole Podstawowej Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego w Łodzi

Z radością informujemy, że od listopada 2017 roku uczniowie naszej szkoły korzystają z nowocześnie wyposażonej pracowni ekologicznej „Ekologiczny Zakątek". Pracownia powstała w ramach konkursu „Nasza Eko-pracownia" organizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Otrzymaliśmy dotację w wysokości 25.141,00 zł. Sala została wyposażona w nowe meble, tablicę interaktywną z nagłośnieniem, laptopa, wizualizer, mikroskopy, plansze, mapy i wiele innych ciekawych pomocy dydaktycznych.

Mamy nadzieję, że tak wyposażona pracownia będzie sprzyjać samodzielnemu i kreatywnemu rozwojowi uczniów i nauczycieli.

• Szkoła Podstawowa Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego
    ul. Babickiego 15